Gewonnen door DeKi
Vintage prachtige 15 wijnglazen - roze stam wijnglazen
Waarschijnlijk uit de jaren 80, gemerkt - Luminarc France
In uitstekende staat
De bovenkant heeft een diameter van 7.5 cm
en 7 cm in diameter aan de basis, hoogte 20.5 cm
Bezichtigen kan van maandag tot vrijdag op afspraak.
Dit item wordt NIET opgestuurd. Te groot en/of te delicaat. Enkel afhalen aub.
Vertoont gebruikssporen eigen aan tweedehandsgoederen.
€ 24.45 door Celine R op 11/08/2024 - 09:13:39
€ 23.29 door DeKi op 11/08/2024 - 09:13:36
€ 22.18 door Celine R op 11/08/2024 - 09:13:36
€ 21.12 door DeKi op 11/08/2024 - 09:13:33
€ 19.15 door DeKi op 11/08/2024 - 09:13:31
€ 18.24 door Celine R op 11/08/2024 - 09:13:31
€ 17.37 door DeKi op 11/08/2024 - 09:13:27
€ 16.54 door Celine R op 11/08/2024 - 09:13:27
€ 15.75 door DeKi op 10/08/2024 - 09:20:11
€ 15.00 door CHRISTIAENS E. op 10/08/2024 - 09:20:11
€ 5.25 door CHRISTIAENS E. op 07/08/2024 - 15:04:16
€ 5.00 door IneLeuven op 06/08/2024 - 22:56:26
€ 1.05 door A_B op 05/08/2024 - 22:29:32