Gewonnen door DreamTeam
4 prachtige verzamelbaar vintage kleipoppen met originele kleding en landelijke gebruiksvoorwerpen. Met de hand gemaakt en beschilderd.
De poppen zijn gemaakt van klei en hebben beweegbare lichaamsdelen, gemaakt in Frankrijk door Speyrano Santon in het midden van de vorige eeuw. Ze beelden traditionele karakters uit het Provençaalse dorpsleven uit.
De poppen zijn in uitstekende staat, de Dame met Broodproducten heeft lijmsporen op haar hand en vlekken op haar kleding.
Dames zijn ongeveer 26 cm hoog, heren zijn ongeveer 28 cm hoog.
Bezichtigen kan van maandag tot vrijdag op afspraak.
Vertoont gebruikssporen eigen aan tweedehandsgoederen.
€ 26.25 door Bel op 03/09/2024 - 19:28:33
€ 25.00 door Rubjan op 03/09/2024 - 17:59:58
€ 20.00 door DreamTeam op 03/09/2024 - 17:59:10
€ 20.00 door Rubjan op 03/09/2024 - 17:59:10
€ 16.00 door Rubjan op 03/09/2024 - 17:58:32
€ 12.60 door DreamTeam op 03/09/2024 - 14:40:04
€ 12.00 door Rubjan op 02/09/2024 - 16:03:43
€ 10.00 door DreamTeam op 01/09/2024 - 09:26:26
€ 10.00 door Rubjan op 01/09/2024 - 09:26:26
€ 5.25 door DreamTeam op 29/08/2024 - 16:22:15
€ 5.00 door Karat op 29/08/2024 - 16:22:15
€ 1.10 door Karat op 29/08/2024 - 15:47:51
€ 1.05 door DreamTeam op 27/08/2024 - 17:31:24