Gewonnen door Dolosa
Leuke collectie glazen beeldjes in verschillende vormen en stijlen
Perfect voor weergave op planken, tafels of vitrine
Gebruikssporen maar nog in mooie staat, sommige gemerkt Val St. Lambert
De foto's tonen de details, bekijk ze alstublieft
hoogte tussen 2 - 20 cm cm
Bezichtigen kan van maandag tot vrijdag op afspraak.
Dit item wordt NIET opgestuurd. Te groot en/of te delicaat. Enkel afhalen aub.
Vertoont gebruikssporen eigen aan tweedehandsgoederen.
€ 39.68 door Olympia op 22/08/2024 - 19:59:58
€ 37.79 door Dolosa op 22/08/2024 - 19:59:51
€ 35.99 door Ista op 22/08/2024 - 19:59:51
€ 32.55 door Ista op 22/08/2024 - 19:59:47
€ 15.99 door Ista op 21/08/2024 - 19:51:09
€ 10.50 door Koloraj op 20/08/2024 - 09:45:32
€ 10.00 door 131478 op 20/08/2024 - 09:45:26
€ 10.00 door Koloraj op 20/08/2024 - 09:45:26
€ 9.58 door 131478 op 20/08/2024 - 09:45:24
€ 9.12 door Koloraj op 20/08/2024 - 09:45:24
€ 8.69 door 131478 op 20/08/2024 - 09:45:21
€ 8.28 door Koloraj op 20/08/2024 - 09:45:21
€ 7.88 door 131478 op 19/08/2024 - 18:53:02
€ 7.50 door Clothilde op 19/08/2024 - 18:53:02
€ 5.94 door 131478 op 19/08/2024 - 18:52:25
€ 5.66 door Clothilde op 19/08/2024 - 18:52:25
€ 3.62 door 131478 op 19/08/2024 - 18:52:15
€ 3.45 door Clothilde op 19/08/2024 - 18:52:15
€ 1.05 door 131478 op 09/08/2024 - 21:50:42