[ Afgelopen op: 22/08/2024 - 20:15 ]
Gewonnen door Cewe
- Aquarel van Parijs "le pont Alexandre III"
Gesigneerd "Arno"
Geen datum maar ziet er recenter uit dan de rest omdat het papier nog wit is.
Beetje gekreukt aan de bovenkant en 1 hoekje omgeplooid aan de onderkant. - Aquarel van Parijs "Notre Dame et la Seine."
Het werk lijkt gesigneerd door "Maria Girard"
Geen datum.
Het papier is vergeeld geworden, de hoeken zijn een beetje gegolfd en er zijn enkele gaatjes in de 2 onderste hoeken en aan de bovenkant van duimspijkers, enkele vlekjes op de randen. - Set van 4 aquarel werkjes van bomen doorheen de 4 seizoenen met enkele details in zwarte fineliner.
Gesigneerd door "R. Fabrey".
Geen datum maar op de achterkant staat met balpen 57.50 geschreven op 2 van de werkjes en op elk van de werkjes staat ook 6537/1, 6537/2, 6537/3 en 6537/4.
Het papier is vergeeld, er zijn enkele vingerafdrukken en vlekjes op de randen en de randen zijn heel lichtjes gegolfd. - Set van 5 aquarel werkjes van verschillende landschappen, omlijnd met zwarte fineliner.
Gesigneerd door "Gèo Doris".
Geen datum maar op de achterkant staat met balpen 6538/1, 6538/2, 6538/3, 6538/4, 6538/5 geschreven.
Het papier is vergeeld, gegolfd en op de randen en achterkant zijn vlekken en vegen vermoedelijk van houtskool, sommige werkjes hebben een klein scheurtje aan de onderkant.
Bezichtigen kan van maandag tot vrijdag op afspraak.
Vertoont gebruikssporen eigen aan tweedehandsgoederen.
€ 66.66 door Gruunemichel op 22/08/2024 - 20:14:54
€ 60.66 door Cewe op 22/08/2024 - 19:53:14
€ 57.77 door Gruunemichel op 22/08/2024 - 19:53:12
€ 57.77 door Cewe op 22/08/2024 - 19:53:12
€ 57.45 door Gruunemichel op 22/08/2024 - 19:53:09
€ 54.71 door Cewe op 22/08/2024 - 19:53:09
€ 52.10 door Gruunemichel op 22/08/2024 - 17:21:30
€ 49.62 door Jodb op 22/08/2024 - 17:21:30
€ 47.25 door Gruunemichel op 10/08/2024 - 22:11:56
€ 45.00 door Cewe op 10/08/2024 - 22:11:56
€ 31.50 door Gruunemichel op 10/08/2024 - 22:11:06
€ 30.00 door Cewe op 10/08/2024 - 22:11:06
€ 21.00 door Gruunemichel op 10/08/2024 - 22:10:56
€ 20.00 door Cewe op 10/08/2024 - 22:10:56
€ 1.05 door Gruunemichel op 09/08/2024 - 18:48:59