Huidig bod:
€Reeds klant?
Login met je emailadres en paswoord.
Bied je voor de eerste keer?
Een set van negen Kiekeboe stripalbums en twee familiestripboeken, getekend door Mehro, uitgegeven door J. Hoste en Standaard Uitgeverij.
Albums:
Uitgeverij J. Hoste:
Nr 31 - Klavertje Vier - 1986
Nr 35 - Kiekeboeket - 1987
Standaard Uitgeverij:
Nr 10 - De Doedelzak van Mac Reel - 1992 - Eerste druk
Nr 18 - Bing Bong - 2001
Nr 32 - Het Edelweissmotief - 1997
Nr 37 - Jeanne Darm - 1994
Nr 50 - Afgelast wegens ziekte - 1991 - Eerste druk
Nr 60 - Het gat in de kaas - 1994 - Eerste druk
Nr 64 - De onweerstaanbare man - 2004
Familiestripboek uit 1991 met: Kiekeboe, Een witte Kerst - De familie Klipper, Klipper en Frisbee - Arthur, Komplot te Camelot - Dag en Heidi, de Zoon van de Koopman - Nero, De Boze Tongen - Kitty, De Bananenpaters - Biebel, Dinges - Kas
Familiestripboek uit 1997 met: Kiekeboe, Het Goede Doel - Bollie en Billie, Gags - Urbanus, Tomatenpuree - Robin Hoed, Gags - Nero, De Adhemar bonbons - Dommel, Gags - Biebel, Gags
Deze albums zijn in goede staat. Geen beschadigingen.
Lot van 11 Kiekeboe stripalbums
Dit product is te bezichtigen in Kringwinkel.Referentienummer: TR-2024-132983
Vertoont gebruikssporen eigen aan tweedehandsgoederen.
€ 4.41 door Kakoan op 17/09/2024 - 15:11:20
€ 4.20 door Gravilda op 16/09/2024 - 21:57:01
€ 4.00 door PV_Leuven op 16/09/2024 - 18:52:02
€ 1.05 door Gravilda op 15/09/2024 - 21:46:02